O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej awe.waw.pl. Nasza firma od początku swojego istnienia (od 1987 roku) zajmuje się wykonywaniem robót elektroenergetycznych. Z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się także w projektowaniu, budowaniu i renowacji sygnalizacji świetlnej.


SYGNALIZACJA ŚWIETLNA

Sygnalizacja świetlna to główna działalność naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie ma dla nas żadnych tajemnic. Pomimo to, wciąż doskonalimy jakość oferowanych przez nas usług, przeprowadzając wśród naszych pracowników liczne szkolenia z zakresu najnowszych technologii.


OŚWIETLENIE ULIC

Wśród oferowanych przez nas usług na wyróżnienie zasługuje także oświetlenie ulic. W realizacji tego typu przedsięwzięć posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie. Możemy też pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty.


POZOSTAŁE USŁUGI

Inne usługi świadczone przez firmę AWE z zakresu elektroenergetyki to roboty zewnętrzne oraz prace w obiektach zamkniętych. W naszej ofercie usługowej są także prace wykonywane za pomocą drobnego sprzętu, który posiadamy. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówiena specyfiki każdego zlecenia.

* Zajmujemy się spawaniem światłowodów oraz pomiarami reflektometrycznymi.

* Przeprowadzamy audyty bhp oraz udzielamy doradztwa w zakresie bhp i ochrony środowiska.

Image

AKTUALNIE FIRMA AWE REALIZUJE DWA DUŻE KONTRAKTY SERWISOWE:

 

- Pełnienie Funkcji Operatora Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem w Warszawie - część elektryczna,

- Pełnienie Funkcji Operatora Systemów Bezpieczeństwa i Odwodnienia w tunelu zagłębia Wisłostrady w Warszawie - część elektryczna.

AWE SP. Z O.O. SP. K.

ul.Rakowiecka 43a/7
02-521 Warszawa

Numer KRS: 0000492127
ISO 9001:2015 nr: 485652

BAZA FIRMY

ul.Instalatorów 3b
02-237 Warszawa

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA RUCHEM

logo top